کارارو carraro

شرکت Carraro

شرکت کارارو درایو تک  Carraro Drive Tech ، یکی از قدیمی‌ترین زیرمجموعه­ های شرکت کارارو است ، گروهی چند ‌ملیتی که با استفاده از راهبردهای مبتنی بر تنوع، خلاقیت و جهانی‌سازی، از پیشتازان جهان در زمینۀ تجارت سیستم‌های انتقال قدرت و اکسل شده است.

کارارو که در سال ۱۹۳۲ تاسیس شده است، در ابتدا بر تولید دستگاه‌های بذرپاش کشاورزی در یک بازار بین منطقه‌ای متمرکز بود. در دهۀ ۱۹۵۰ میلادی، این شرکت با تولید اولین تراکتور مدل Tra Cavallini در سال ۱۹۵۸، وارد بخش تراکتورهای کشاورزی شد.

در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰، کارارو با توسعه فعالیت‌های تجاری و تمرکز‌زدایی پیشرفته، یک جهش رشدی را تجربه کرد. این رویه در سال‌های بعد، وقتی فعالیت‌های مرتبط با این بخش به کسب و کار اصلی شرکت تبدیل شد، بسیار موفقیت­ آمیز عمل کرد؛ به طوری­ که تا سال ۱۹۸۵، کارارو  با بیش از ۱۰۰۰۰۰ اکسل فروخته شده، در این بازار به یک پیش‌روی جهانی تبدیل شد.

دهۀ ۱۹۹۰، دورۀ تغییر برای این گروه تجاری کارارو بود؛ وقتی که فرآیند بین‌المللی‌سازی خود را با ایجاد شعبه‌های متعدد فروش در کشورهای مختلف آغاز کرد. در تاریخ ۲۷ دسامبر ۱۹۹۵،  شرکت هلدینگ Carraro SpA  در بورس سهام ایتالیا ثبت شد.

در سال ۱۹۹۸، نخستین سنگ‌بنای شرکت کارارو هندوستان با مسئولیت محدود، واقع در Pune پایه‌گذاری شد و در طول این سال‌ها ، این گروه قراردادهای دیگری را نیز که منجر به تاسیس سایت‌های تولیدی جدید در کشورهای لهستان، ایالات متحده، آرژانتین و آلمان شد، امضا کرد. با تصویب مرکزیت بازار هند در سال ۲۰۰۶، کارارو یک مرکز تحقیقاتی جدید در پون با نام شرکت فن‌آوری کاراروی هند را افتتاح کرد که به پژوهش و طراحی محصولات جدید اختصاص داده شد.

در اکتبر ۲۰۰۷، چینگدائو، افتتاح کارخانه جدید کاراروی چین را شاهد بود.

این سایت برای تولید سیستم‌های انتقال قدرت برای کاربردهای ثابت (مانند پله برقی)، پیشران­ه ای یکپارچه برای لیفتراک‌ها، اکسل‌های تراکتور‌های کشاورزی و ماشین­ آلات ساختمانی در نظر گرفته شده است.

بین سال­های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ میلادی، فعالیت‌های گروه دوباره سازمان­دهی شد و هدف آن ایجاد واحدهای تجاری مجزا به صورت مستقل از یکدیگر بود، بطوری­که آنها را به شرکت‌هایی کاملاً مستقل، هر یک با ماموریت تجاری مختص خود، تبدیل کرد.

در این راستا، در کنار واحد تجاری الکترونیک (Santerno) و واحد تجاری وسایل‌نقلیه (Agritalia) ، واحد تجاری قطعات (Gear World SpA) در سال ۲۰۰۷ ایجاد شد و در ۱ جولای سال ۲۰۰۸، تأسیس Carroro Drive Tech SpA، این سناریوی جدید را تکمیل کرد.

گروه Carraro Drive Tech در حال حاضر بر فعالیت‌های اصلی گروه کارارو Carraro  شامل طراحی ، تولید و بازاریابی اکسل و سیستم‌های انتقال قدرت تمرکز دارد. این شرکت متشکل از ۸ کارخانۀ تولیدی واقع در ایتالیا (۵ شرکت)، آرژانتین، هند و چین است.

دانش فنی

هر جا نیاز به سیستم‌های یکپارچۀ انتقال قدرت برای وسایل‌نقلیۀ برون یا درون جاده ­ای باشد، گروه Carraro Drive Tech، با محصولات کامل و متنوع برای کشاورزی، خودروسازی، ماشین ­آلات ساختمانی، استخراج معدن و حمل و نقل مواد، راه حلی ارائه می­کند.

محصولات کارارو برای بازار‌های کاربردی منحصر به فرد، بهینه شده‌اند تا بتوانند بهترین کارایی و بیشترین قابلیت عملیاتی طرح‌های خودرویی را تضمین کنند. همۀ اینها به لطف طیف وسیعی از ترکیب اکسل‌های صلب و هدایت‌ شونده و سیستم‌های انتقال مکانیکی، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک امکان­پذیر است.

دانش فنی عمیق در توسعۀ اجزای پیچیده به کارارو این اجازه را می‌دهد که قطعاتی با جزئیات منحصر به فرد و مجموعه‌هایی کامل را تولید کند. این موضوع باعث می‌شود پروژه‌هایی پیچیده مانند سیستم‌های کاردان موتور‌سیکلت و یا سیستم‌های دفایزر، سیستم‌های انتقال قدرت برای وسایل‌نقلیه الکتریکی و شفت انتقال قدرت برای ماشین­ های مسابقه‌ای چهار چرخ محرک، میسر شوند.

سیستم‌های کارارو برای یکپارچه‌سازی بهینۀ مکانیکی و هیدرولیکی، تحت نظارت یک واحد کنترل پیشرفتۀ الکترونیکی، طراحی شده‌اند. این واحد می‌تواند با نظارت دقیق بر عملکرد ماشین، به بهترین نحو، کل سیستم محرک دستگاه را مدیریت کند.

گروه فن‌آوری محرکۀ کارارو قادر به ایجاد راهکارهایی متناسب با انتظارات سازندگان وسایل‌نقلیه مختلف است که الزامات منحصر به فرد طراحی از هر دو جنبۀ ارگونومی و بهره‌وری را برآورده می‌سازد.

گروه فن‌آوری محرکۀ کارارو، مهم­ترین بخش تجاری گروه کارارو است که طراحی، تولید و تجاری‌سازی اکسل‌ها، سیستم‌های انتقال قدرت و چرخ‌دنده‌های فولادی اندازه متوسط و بزرگ را به عهده دارد. محصولات این گروه در طیف وسیعی از کاربردها، از ماشین­ آلات ساختمانی تا تراکتور‌های کشاورزی، کامیون‌ها، و کاربردهای صنعتی و ثابت عرضه می­ شود.

گروه کارارو Carraro Drive Tech  در قالب مشارکت با مشتریان خود، عرضه‌کنندۀ سیستم ­های فن‌آوری پیشرفته و سیستم‌های محرکه است. هدف اصلی Carraro Drive Tech ، بهترین استفاده از فرصت‌های ارائه شده توسط بازارهای رو به رشد، افزایش حضور در بازارهای جدیدِ در حال توسعه، و ادامۀ طراحی محصولات متناسب با نیازهای مختلف مشتریان خود است.

ماشین­ آلات ساختمانی و راه سازی Carraro

گروه کارارو Carraro Drive Tech ، دارای دانش فنی تلفیقی در زمینه سیستم‌های پیشرفتۀ انتقال قدرت برای ماشین‌آلات متحرک زمینی است. این ‌سیستم­ ها بر روی لودرهای قدرتی و چرخ‌دار، تله‌هندلر‌ها، بیل‌های مکانیکی چرخ‌دار و زنجیری، غلطک‌ها ، بیل بکهو و سایر کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هر سیستم، ترکیبی از اکسل‌های حمل‌کننده و سیستم‌های انتقال قدرت مکانیکی، نیمه‌اتوماتیک، اتوماتیک، هیدرواستاتیک و هیدرولیکی است. مدیریت دستگاه‌‌های محرکۀ کارارو، توسط واحدهای کنترل الکترونیکی (ECU) کنترل می‌شود که بهینه‌سازی عملکرد و بهره‌وری وسایل‌نقلیه را تضمین می‌کند.

گروه کارارو در ارتباط تنگاتنگ با تولیدکنندگان اصلی ماشین­ آلات ساختمانی و راهسازی، در زمینۀ اجزای ماشین‌آلات متحرک زمینی نیز برتری‌هایی به دست آورده است.

این زمینه‌ها عبارتند از:

  • چرخ‌دنده‌های کاهنده
  • چرخ‌دنده ­های خروجی پینیون و واحدهای کاهندۀ سیاره‌ای

اکسل و گیربکس کارارو